هتل سیلایت کوش آداسی

هتل سیلایت کوش آداسی
 یکی از هتل های 5 ستاره کوش آداسی می باشد، موقعیت جغرافیایی هتل سیلایت کوش آداسی به گونه ای است که دسترسی راحتی به تمام نقاط شهر را دارد و در فاصله ی 5 کیلومتری مرکز شهر کوش آداسی میباشد. شما برای رسیدن به این هتل از فرودگاه ازمیر باید 72 کیلومتر مسیر را طی کنید البته هتل سیلایت در پکیج های تور ترکیه خدمات ترانسفر فرودگاهی را برای همه ی مهمانانش ارائه میدهد.  
مهمانان هتل سیلایت کوش آداسی میتوانند از بین اتاق های مدرن ، اتاق خود را انتخاب کنند که هر کدام از اتاق ها دارای مبلمان و سرویس خواب هایی با بهترین کیفیت هستند.  اتاق های این هتل 5 ستاره مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی میباشد و همچنین در اتاق ها سیستم تهویه هوا تعبیه شده است تا هوای تمیز و مطلوبی در اتاق جریان داشته باشد.
هر کدام از اتاق های هتل سیلایت کوش آداسی یک یخچال ، چای ساز و قهوه ساز داشته که در طول اقامت میتوانید از آن استفاده کنید . گاو صندوق از دیگر امکانات امنیتی است که در هر اتاقی موجود میباشد. سرویس بهداشتی و حمام لوکس و زیبایی برای هر یک از اتاق ها تعبیه شده است و برای نظافت، کارکنان خدماتی بطور مرتب هر روز در ساعات خاصی نظافت اتاق ها را انجام میدهند.
بعضی از اتاق های هتل سیلایت دارای بالکن هایی با امکانات خاص میباشند که رو به ساحل و باغ بوده و میتوانید در آنجا ساعت ها استراحت کنید. هتل سیلایت کوش آداسی دارای ساحل خصوصی میباشد، این ساحل به مساحت 300 متر مربع بوده و امکانات تفریحی و آفتاب گیری در آنجا موجود میباشد.  
این هتل دارای یک استخر در فضای بسته بوده که استفاده از آن در تمام فصل سال ممکن است و 3 استخر در محوطه ی حیاط بوده که امکان استفاده از آنها برای همه مهمانان رایگان میباشد. در کنار آنها شما میتوانید از حمام ترکی و خدمات ماساژ ، باشگاه بدنسازی، آبگرم  بهره ببرید. این هتل 5 ستاره اتاق بازی و استخری مخصوص برای تفریح و سرگرمی کودکان در نظر گرفته است و کودکان شما میتوانند به راحتی در طول روز در آنجا بازی و تفریح کنند و همچنین پرستاران کودک در این هتل از فرزندان شما در طول روز نگه داری میکنند تا شما به راحتی به تفریح بپردازید.
هتل سیلایت دارای رستورانی لوکس و مجهز است و از ظروف زیبا و شیکی استفاده میکنند. در این رستوران انواع غذاهای بین المللی اعم از ترکی ، چینی ، ایتالیایی و عربی تهیه و سرو میشود و همچنین در این هتل کافی شاپی زیبا وجود دارد که مکانی آرام و دنج برای میل کردن یک عصرانه ی لذیذ میباشد.
هتل سیلایت کوش آداسی به گونه ای طراحی شده است که تمام نیازهای تفریحی و شما را درون هتل برآورده کند. در محوطه ی هتل فروشگاه های برای خرید سوغاتی ، باجه ی صرافی جهت تبدیل اسکناس های مهمانان و اتاق مخصوص سیگار که بوی سیگار هیچ یک از مهمانان را اذیت نکند، تعبیه شده است.
هتل سیلایت سامویی دارای سالن کنفرانس مجهزی میباشد که جلسات ، همایش ها و کنفرانس هایی با موضوعات مختلفی قابل اجرا خواهد بود. البته ناگفته نماند که اینترنت وای فای رایگان در تمام اتاق های هتل سیلایت در دسترس میباشد.
این هتل 5 ستاره در کوش آداسی دارای باغ ، زمین گلف ، میز بیلیارد و میز تنیس بوده که در میان روز میتوانید همراه با دوستانتان به آنجا رفته و به بازی و تفریح مشغول شوید و مطمئن باشید که ساعات و لحظات خوشی را خواهید گذراند.
جهت اطلاع از آفرهای تور ترکیه با ما در تماس باشید.            02188851080