هتل آمارا سیلایت کوش آداسی
هتلی زیبا و 5 ستاره می باشد، موقعیت جغرافیایی هتل آمارا سیلایت کوش آداسی به گونه ای است که دسترسی راحتی به تمام نقاط شهر را دارد. برای رسیدن به هتل آمارا سیلایت از فرودگاه باید 53 کیلومتر مسیر را طی کرد.  
مهمانان هتل آمارا سیلایت کوش آداسی میتوانند از بین اتاق های لوکس، اتاق خود را انتخاب کنند که هرکدام از اتاق ها دارای مبلمان و سرویس خواب هایی با بهترین کیفیت هستند.  اتاق های این هتل 5 ستاره مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی میباشد و همچنین در اتاق ها سیستم تهویه هوا تعبیه شده است تا هوای تمیز و مطلوبی در اتاق جریان داشته باشد.
هرکدام از اتاق های هتل آمارا سیلایت کوش آداسی یک یخچال ، چای ساز و قهوه ساز داشته که در طول اقامت میتوانید از آن استفاده کنید . گاو صندوق از دیگر امکانات امنیتی هر اتاقی موجود میباشد. سرویس بهداشتی و حمام لوکس و زیبایی برای هر یک از اتاق ها تعبیه شده است که برای راحتی مهمانان حوله های تمیزی در نظر گرفته شده است و برای نظافت کارکنان خدماتی بطور مرتب هر روز در ساعات خاصی نظافت اتاق ها را انجام میدهند.
در هتل آمارا سیلایت بالکن هایی با امکانات خاص در اکثر اتاق های هتل ساخته شده است که رو به حیاط و استخر بوده و میتوانید ساعت ها استراحت کنید و لذت ببرید.
این هتل دارای چندین استخر در فضای باز و یک استخر آبگرم بوده که امکان استفاده از آنها برای همه مهمانان رایگان میباشد و کارکنان هتل در کنار استخر از شما با نوشیدنی های انرژی بخش پذیرایی میکنند، همچنین شما میتوانید از حمام ترکی و خدمات ماساژ ، باشگاه بدنسازی ، سونا و جکوزی بهره ببرید. این هتل 5 ستاره اتاق بازی و مکانی مخصوص برای تفریح و سرگرمی کودکان در نظر گرفته است و کودکان شما میتوانند به راحتی در طول روز در آنجا بازی و تفریح کنند.
هتل آمارا سیلایت کوش آداسی دارای رستورانی لوکس و مجهز است و از ظروف شیک ترک استفاده میکنند. در این رستوران انواع غذاهای بین المللی اعم از ترکی ، ایتالیایی و عربی تهیه و سرو میشود و همچنین در این هتل مکانی تحت عنوان کافی شاپ مکانی آرام برای میل کردن یک عصرانه ی لذیذ میباشد.
هتل آمارا سیلایت کوش آداسی به گونه ای طراحی شده است که تمام نیازهای تفریحی و شما را درون هتل برآورده کند. در محوطه ی هتل فروشگاه های برای خرید سوغاتی ، باجه ی صرافی جهت تبدیل اسکناس های مهمانان و اتاق مخصوص سیگار که بوی سیگار هیچ یک از مهمانان را اذیت نکند، تعبیه شده است.
هتل آمارا سیلایت دارای سالن کنفرانس مجهزی میباشد که جلسات ، همایش ها و کنفرانس هایی با موضوعات مختلفی قابل اجرا خواهد بود. البته ناگفته نماند که اینترنت وای فای رایگان در تمام اتاق های هتل آمارا سیلایت کوش آداسی در دسترس میباشد.
هتل آمارا سیلایت کوش آداسی دارای باغ و میز تنیس بوده که در میان روز میتوانید همراه با دوستانتان به آنجا رفته و به بازی و تفریح مشغول شوید و مطمئن باشید که از گذر زمان چیزی حس نخواهید کرد.
جهت اطلاع از آفرهای تور ترکیه با ما در تماس باشید.     02188851080